https://www.youtube.com/channel/UCecfRQLoGkvarpjKU2SLb0A
Katalog stron

pisz co mam zrecenzować! : donut.recenzje@gmail.com

 

RECENZA GRY TEARAWAY


W grze wcielamy się w małą kopertę która ma za zadania dostarczyć list (czyli siebie) z papierowego świata do świata rzeczywistego towaszyszą mu 2 głosy. Ale co to za gra i przygoda bez przeszkód: takich, jak pudłaki - wrogie istoty które mają za zadanie cię zatrzymać. Za punkty uważane są konfetti.


Czekają też na ciebie wiewiórki i ludzie z papieru. Bo cały świat jest z papieru. Osobiście pszeszedłem tą grę i bardzo mi się spodobała. Niestety intensywnie grając można ją przejść już w 3 dni.

 

Jeżeli mało grasz, gra będzie idealna. Jednak jeżeli trochę pograsz to na pewno zainteresujesz się dalszą fabułą natomiast smutno mi jednak z powodu że fabuła jest dośc krótka.

 

Jeżeli lubisz akcję i pomaganie naszemu bohaterowi wszystkimi częściami systemu psv gra jest bardzo dobrze zrobiona jest dla każdego wieku weług mnie jeśli chodzi o list zaskoczy cię jego treść.


UWAGA : w grze fotografujemy białe przedmioty jeśli możesz i lubisz można wydrukować modele sfotografowanych przedmiotówby je skleić i postawić w pokoju.

 

Gra dla mnie zasługuje na

9/10 pączków                                                KOSZT: około 79zł